مشاوره و فروش : 0758235-0912 - 33281598


تعریف کوارتز

نمایندگی کورین - نمایندگی کوارتز - نمایندگی سایلستون - فروش کورین - فروش کوارتز - کورین - کوارتز

کوارتز از 93 درصد سیلیس تشکیل شده است و یکی از سخت ترین مواد میباشد.سیلیس به صورت پودر میکرونیزه دانه بندی های ریز و نوعی رزین مخصوص  در فرآیند تولید تبدیل به یک سنگ یکپارچه تبدیل میشود و با بهره گیری از یک تکنولوژی پیشرفته خاصیت های سیلیس که شامل مقاومت بالا در برابر خط و خش و ساییدگی و ضد ضربگی به صفحات کوارتز انتقال میابد.

کلمه کوارتز از لغت آلمانی “Quarz” مشتق شده است و این کلمه  از لغت اسلاوی tvrdý که به معنی سخت و محکم میباشد ریشه گرفته است.

سنگ کوارتز - quartz - صفحه کوارتز - صفحات کوارتز- تعریف کوارتز- سنگ مصنوعی

در صفحات کوارتز امکان رشد و تکثیر باکتری به خصوص در مکانهای مرطوب وجود ندارد و به همین دلیل از Quartz با عنوان صفحات ضد باکتری یاد میکنند.

وزن صفحات کوارتز کم بوده و مقاومت بالایی هم دارند.در موارد مختلف میتوان از صفحات کوارتز و یا ترکیب کوارتز با موارد دیگر استفاده کرد و زیبایی و جلوه خاصی را به ان محیط ها داد. 

در طی یکسری آزمایشاتی که شرکت برتون در ایتالیا (Berton Stone) روی سنگ های مصنوعی و مهندسی انجام داد مشخص شد که کوارتز فاقد عوامل سمی تاثیرگذار زیست محیطی از جمله Styren و Btex است .

از آنجایی که صفحات و سطوح کوارتز ضد باکتری هستند استفاده از Quartz  را در مکانهایی مانند رستورانها و هتل ها و سلف سرویس ها  و سرویس بهداشتی و مراکز تجاری که در انها تردد زیاد است توصیه میشود.تمامی حقوق این سایت برای تهران کورین محفوظ میباشد

طراحی و بهینه سازی در طراحی سایت جهش